מקומות לאירועים ביפו העתיקה
יפו העתיקה מדגישה את הערך ההיסטורי של ישראל בכלל ושל גוש דן בפרט. מי שעורך אירוע במתחם יפו העתיקה יכול להבטיח לאורחים חוויה בלתי נשכחת. בנוסף, יש בתי מלון מפוארים שמציעים אירוע מושלם ואותנטי ללקוחות פרטיים ועסקיים. מתחם יפו העתיקה כולל את בתי המגורים וסמטאות העיר, את גן המדרון ואת גן הפסקה וכמובן את כיכר קדומים. כל אחד מהמקומות האלה הוא לוקיישן מושלם לאירוע מיוחד. מי שרוצה לערוך אירועים פרטיים יכול להתחתן על רקע נמל יפו וטיילת חומות הים במתחם יפו העתיקה, בעוד אנשי עסקים יעדיפו לנצל את ההזדמנות כדי להרשים משקיעים ועובדים.

אירועים נבחרים שאפשר לערוך בבתי מלון
מומלץ לנצל את האווירה המיוחדת של יפו העתיקה כדי לערוך אירועים בבית מלון אקסקלוסיבי. מלון הוא המקום הנוח ביותר לאירועים שאליהם מזמינים ילדים, מבוגרים ובעלי משפחות. אפשר לשריין אולם גדול באחד מבתי המלון במתחם יפו העתיקה, או לשלב את האירוע עם פעילויות במתחם נגה והטיילת. מלונות בתל אביב יפו ערוכים לכל סוגי האירועים ובין היתר ניתן להשתמש בהם כדי לקיים ברית, בר מצווה, בת מצווה וחתונה. חלק מבתי המלון מתאימים לאירועי חברה ויש גגות מרשימים שמהם ניתן לצפות ישירות לנופי הים התיכון. המבנים העתיקים של יפו מעניקים את כל התפאורה הנדרשת לאירוע של פעם בחיים והאורחים צריכים רק להגיע ולהירגע.
 
כל האפשרויות פתוחות
יפו העתיקה היא אחד המקומות היחידים בארץ שבהם אפשר לקיים את כל סוגי האירועים. מלון ביפו תל אביב מתאים לאירועים קטנים וגדולים, לכנסים וימי עיון וגם לאירועים ציבוריים של מאות מוזמנים. כל האפשרויות פתוחות בפני מי שרוצה לערוך אירוע ביפו העתיקה ולספוג את האופי של המתחם. ביפו העתיקה עורכים אירועים אקסקלוסיביים ומקיימים מפגשים עסקיים. ניתן לקיים חלק מהאירועים במסעדות או בתי קפה, אך אין תחליף לבית מלון מאובזר. לבתי המלון יש את המתקנים הנדרשים להפקת אירוע מוצלח ומיוחד. נציגי המלון מלווים את בעלי האירוע מהרגע הראשון, מעניקים שירותי ייעוץ ולוקחים אחריות על העיצוב והאווירה.