מקום לאירועים בתל אביב יפו
תל אביב יפו היא עיר מושלמת לאירועים פרטיים ועסקיים. יחד עם זאת, לא כולם יודעים כיצד לבחור מקום לאירועים מבין המבחר הקיים. בתל אביב יפו יש יותר מקומות בילוי, מסעדות, אולמות ובתי מלון מכל מקום אחר ברחבי הארץ. מי שמתכנן להפיק אירוע צריך לבחור היטב את המקום ולהכיר את היתרונות והחסרונות של האפשרויות השונות. היתרון של בתי מלון לדוגמא הוא המחיר האטרקטיבי ומגוון השירותים, כמו גם האפשרות לבצע התאמה אישית של אולמות אקסקלוסיביים. בית מלון בתל אביב יפו מסוגל לארח עד  מאות מוזמנים בעת ובעונה אחת. בתי המלון מתאימים לכל סוגי האירועים והם מתאפיינים בקרבה למרכזי בילוי, מסחר וקניות.

אירועים לקבוצות וכנסים עסקיים
בית מלון הוא מקום שמתאים גם לאירועים מיוחדים. אפשר לארגן באחד האולמות של המלון אירוע לקבוצות של תיירים, עובדים ותלמידים. אפשרות אחרת היא להתייעץ עם נציגי המלון לגבי אולם שיתאים לכנסים עסקיים. כל אולם במלון מאובזר ברמה גבוהה ומעוצב בצורה אחידה. הדקורציה של האולם מכניסה את האורחים לאווירה הנכונה כבר מהרגע הראשון, מבלי שמפיק האירוע יצטרך לעבוד קשה או לבזבז אנרגיות. בנוסף, ליד האולמות קיימים מטבחים תעשייתיים וסטריליים. צוות נותני השירותים של המלון עושה ימים כלילות על מנת לפנק את האורחים ומי שמוזמן לאירוע נהנה מחוויה בלתי נשכחת.

כמה עולה לקיים אירוע במלון?
אפילו מבחינה כלכלית משתלם יותר לערוך אירוע בבית מלון בתל אביב יפו מאשר באולמות. טווח המחירים נקבע על פי כמות המוזמנים שמאשרים הגעה ולפי שירותי הקייטרינג, התאורה וההגברה. מי שרוצה לחסוך יכול לבחור אולם קטן שמכיל כמה עשרות מוזמנים בלבד, או לחילופין לערוך את האירוע על הגג ולצפות בנוף המרהיב של גוש דן. תל אביב יפו היא עיר ללא הפסקה ואין סיבה לוותר על אירועים מיוחדים בגלל תקציב מוגבל. רק בבית מלון לאירועים ביפו תל אביב ניתן לרכז את כל היתרונות של אירוע מפואר תחת קורת גג אחת, מבלי להיכנס לחובות מיותרים. בתי המלון המובילים ילבשו חג לכבוד האירוע שלכם ויבטיחו ערב נהדר.