מלונות נגישים לנכים בתל אביב יפו
ההיצע של מלונות נגישים לנכים בתל אביב יפו גדול מכפי שנהוג לחשוב. אלו בתי מלון שמתאפיינים בחדרים גדולים. לחדרים הללו ניתן להכניס כסאות גלגלים, אורחים עם קשיי נגישות וגם מוזמנים שמתנהלים עם קביים או אביזרי עזר אחרים. מלונות נגישים לנכים בתל אביב יפו צריכים להציע גישה נוחה לחנייה ולתחבורה ציבורית. המלונות נמצאים בדרך כלל בקרבת מקומות הבילוי, המסחר והקניות וזאת על מנת להקל על האורחים. בנוסף, בתי המלון הגדולים מיועדים לאירוח של מבוגרים וילדים בו זמנית. הם מתאימים לשימושם של אנשים בעלי יכולות גופנויות מגוונות ולמי שסובל מיכולת נמוכה עד כדי לקות.

סידורי נגישות לאורחי המלון
מלונות נגישים לנכים בתל אביב יפו מסודרים במטרה לסייע לאורחים מסביב לשעון וללא הפסקה. בעיר גדולה כמו תל אביב תמיד אפשר למצוא מלון נגיש למשתמשי כסאות גלגלים, או לחפש מקום שבו ניתן לארח אנשים הסובלים מלקויות ראייה ושמיעה. בבתי המלון מקפידים על סידורי הגברת קול לכבדי שמיעה בחדרים נגישים, על הקצאת טלפון עם מגבר ועל מאפיינים לא פונקציונאליים של מערכות בטיחות. הנגישות של בתי המלון מתבצעת על ידי סידור מיוחד שנועד רק לבעלי המוגבלויות, אך מבלי לפגוע בשאר האורחים.

למה חשוב לישון בבית מלון נגיש?
בית מלון נגיש משדרג לחלוטין את החוויה של אורחים ומוזמנים בעלי מוגבלויות. ראשית, חשוב לישון בבית מלון נגיש כדי להרגיש נוח יותר. בתי המלון מעוצבים על ידי אנשי מקצוע שמכירים את צרכי בעלי המוגבלויות וישנה השקעה של משאבים רבים בעיצוב, טיפוח, ריהוט וארגון חלל הפנים. שנית, נגישות של המבנה והסביבה החיצונית מונעים תאונות ונזקים. הנגישות של בתי המלון מאפשרת לאנשים בעלי מוגבלויות להגיע בקלות לקומות העליונות, לקומת הלובי, לחדרי האוכל ולאולמות האירועים. אנשים עם יכולות גופניות מוגבלות יכולים להתנייד בקלות בתוך המלון ולקבל עזרה מאחד מאנשי הצוות. זאת הדרך היחידה להעניק שוויון הזדמנויות לבעלי מוגבלויות ולספק להם פרטיות רפואית. הנגישות מעוגנת בחוק זכויות החולה בישראל ובבתי המלון בתל אביב מאמצים אותה מכל הלב.